kompletná ponuka

Naše značky

Calvo tuniak

calvoBohatý sortiment výberového tuniaka v konzerve, z ktorého si vyberú aj spotrebitelia s rôznymi diétami. Tajomstvo spočíva v ušľachtilej, kvalitne spracovanej a očistenej surovine s dôkladne vybraným nálevom. Týmto sa tuniak značky Calvo odlišuje chuťou a štruktúrou, ale aj serióznou a stálou politikou značky, ktorá vždy dbá na to, aby uspokojila potreby svojich spotrebiteľov. Okrem tuniaka Calvo ponúka ďalšie chutné a zdravé potraviny, ako sú sardinky, slávky, ale aj šaláty s tuniakom. Viac informácií nájdete na facebookovej stránke.

Limeñita Fresh & Cool ovocné šťavy a smoothies

premiumChladené ovocné šťavy a smoothies lisované za studena priamo z čerstvého ovocia. Bez pridania vody, koncentrátu, cukru, farbív, ani konzervačných látok. Starostlivo vyberané odrody ovocia dozreté na slnku sú základom pre vynikajúcu chuť prírodných štiav a smoothies Limeñita Fresh & Cool. K radu patria aj sezónne pomarančové odrodové šťavy Navel a Valencia late. Viac informácií nájdete na www.limenajuices.com alebo na facebookovej stránke.

 

Borges oleje a octy

BorgesNajrozšírenejšia značka olivových olejov na svete, líder na slovenskom trhu. Značka s neustálou marketingovou podporou a komunikáciou v médiách a PR. Borges je vyhľadávaný pre svoj stály charakteristický bouquet, ktorý získava starostlivým výberom olív do vyváženej kompozície. Kompletný rad olivových olejov, vrátane jednoodrodových a Bio olivových olejov, dopĺňa sortiment vínnych a ovocných octov.

SOS ryža

sosRyža prémiovej kvality s dlhodobou pozíciou na našom trhu. Sortiment tvoria najobľúbenejšia ryža s klasickým stredným zrnkom a dlhozrnná ryža. Dopĺňajú ho orientálne a exotické ryže a naturálna ryža. Skvelé vlastnosti ryže SOS pri varení ocenili aj kuchári Quan či David Diaz, šéfkuchár značky Cooldist Delicatesse. Viac informácií, video recepty i blog nájdete na www.ricesos.com

Fragata olivy a kapary

fragataTradičné španielske olivy, ktorých kvalita sa jasne vyníma na trhu. Nespočetné druhy a balenia. Dužinaté odrody Manzanilla a kráľovské Gordales sľubujú pôžitok pri ich vychutnávaní. Plnené klasickou paprikovou náplňou, ale aj feferónmi alebo ančovičkami. Ponuku dopĺňajú stále viac obľúbené kapary.

Pascual Vivesoy sójové nápoje

vivesoySójové nápoje Vivesoy sú zdravé, 100% rastlinné nápoje s vysokým obsahom rastlinných bielkovín. Vyrábajú priamo zo sójových bôbov, geneticky čistých a certifikovaných. Vivesoy je vhodný pre celiatikov, ľudí s intoleranciou laktózy aj alergikov na bielkovinu kravského mlieka ako jeho chutná alternatíva. Sójové nápoje Vivesoy sú vynikajúcou súčasťou jedálniča pre tých, ktorí chcú žiť zdravo.

GULLÓN sušienky

vivesoyGullón Sugar Free sušienky sú bez cukru, bez transmastných kyselín a bez cholesterolu. Sú vhodné pre diabetikov a ich vynikajúcu chuť ocenia aj tí, ktorí chcú jednoducho znížiť príjem cukru a dopriať si niečo sladké.

Gullón Diet Fibra sušienky sú s vysokým obsahom vlákniny a obsahujú slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej. Sú pripravené z rôznych obilnín - ovos, pšenica, ryža či kukurica. Široká škála sušienok Gullón Diet Fibra dáva na výber klasické sušienky alebo s rôznymi príchuťami – müsli, čokoláda alebo ovocie.

Gullón Gluten Free sušienky neobsahujú glutén a obsahujú len slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej. Na výber sú rôzne druhy bezgluténových sušienok, ktoré sú vhodné pri bezgluténovej diéte alebo pri zdravom životnom štýle.

HUMMUS

manolitaHummus je krémový cícerový dip. Jeho typickými ingredienciami sú tahini - pasta zo sezamových semienok, cesnak a citrón. Pôvodom arabská pochúťka, ktorá sa stala populárnou na celom svete. Chutná, sýta a zdravá. Najmä vďaka cíceru, ktorý je zdrojom bielkovín a vlákniny.

Appel rybie špeciality

appelPrvotriedne špeciality zo sleďa v konzervách. Vynikajúca chuť produktov APPEL je výsledkom kombinácie kvalitných receptov, čerstvých ingredencií a prvotriednych výrobných procesov.

Gallo cestoviny

galloCestoviny z tvrdej pšenice, ktoré skvelo voňajú a chutia. Rôzne tvary a náplne. Populárny je Cous-cous Gallo, drobučké guľôčky zo semolíny z tvrdej pšenice. Cous cous je skvelá príloha k jedlám zo zeleniny alebo mäsa, výborne sa hodí aj ako základ šalátov či na prípravu sladkých jedál. Príprava cous cous je nenáročná, jednoducho sa zaleje horúcou vodou.

Manolita strukoviny

manolitaKvalitné strukoviny. Precízny výber, rozmanité druhy a jemné chute.

Ian paradajkové omáčky

ianNaturálne paradajkové omáčky pripravené bez zahusťovadiel, farbív a konzervačných látok. Drvené paradajky bez šupky a zrniečok, pripravené len z dužinatej časti paradajok a ochutené soľou. Salsa pizza s konzistenciou, ktorá výborne drží na pizza korpuse.

Carretilla špargľa

carretillaExtra kvalitná biela a zelená špargľa v slanom náleve. Špargľa Carretilla má jemnú chuť a textúru bez vlákien, jednotnú farbu a veľkosť.

Eva jablkový ocot

evaZískava sa z najlepších a starostlivo vyberaných jabĺk naturálnymi metódami a bez konzervačných látok. Jablkový ocot je skvelý na prípravu jemných a ľahkých ovocných a zeleninových šalátov, zvýrazní ich chuť a nezatieni ich silnou octovou príchuťou.

ELPOZO bravčové sušené špeciality

elpozoELPOZO je spracovateľ bravčového mäsa európskeho formátu. Španielska rodinná firma sídli v Alhame v Murcii. Vyniká svojím dôrazom na kvalitu, od štúdia potrieb spotrebiteľov až po pestovanie surovín na chov dobytka a neustálymi inováciami. Spája najmodernejšie technológie s tradičnými receptami a remeselnými metódami spracovania sušeného mäsa. Medzi najznámejšie produkty sušeného bravčového mäsa patria Jamón Serrano, Jamón Ibérico, Chorizo a Fuet. Vychutnávajú sa s olivami, syrom a pohárom dobrého červeného vína. ELPOZO sa taktiež špecializuje na spracovanie morčacieho mäsa.

BienStar – zdravšie mäsové výrobky

palaciosBienStar od ELPOZO - inovatívne a zdravé výrobky z bravčového, morčacieho alebo kuracieho mäsa s nízkym obsahom tuku a zníženým obsahom soli, vďaka jedinečnému procesu výroby bez tukového väziva. Vhodné aj pre celiatikov.

KÖRFEST MUFFINY

korfestNajstráženejším tajomstvom značky Körfest sú jej vynikajúce muffiny. Muffiny Körfest v piatich prevedeniach sú exkluzívne produkty vyrobené z najlepších ingrediencií. Majú ideálnu veľkosť, sú pripravené z jemného kyprého cesta a plnené originálnymi a vynikajúcimi krémami. Nevyžadujú žiadnu ďalšiu manipuláciu. Každý kus je zabalený v elegantnom tulipáne z papiera. Stačí nechať rozmraziť pri izbovej teplote a vychutnávať si delikátnu chuť.

 

Mrazené predpečené pečivo

cooldistPredpečené a hlbokozmrazené pečivo na finálnu prípravu v mieste predaja. Rôzne druhy chleba, pečivo na francúzsky spôsob a hotové špeciality ako muffiny a doughnuty. S mrazeným pečivom je možné mať čerstvé produkty v ktorúkoľvek hodinu vo svojom vlastnom predajnom mieste. Na finálnu prípravu je potrebná len rúra, v ktorej je pečivo v priebehu pár minút hotové. Náš široký sortiment je vhodný pre uspokojenie špecializovaných obchodov, maloobchodných reťazcov, moderného stravovania alebo sektoru HoReCa.

Pre podrobnejšie informácie navštívte www.cooldist.com